• Herbaty, Kawy, kakao

BIO herbaty, kawy i kakao to zbiór produktów, które z powodzeniem wykorzystasz do przygotowania smacznych napojów i naparów. Pochodzące ze sprawdzonych, również ekologicznych źródeł surowce wykorzystywane do produkcji poszczególnych herbat klasycznych i ziołowych, a także aromatycznej kawy i zdrowego kakao sprawiają, że są to produkty najwyższej jakości. Poznaj pełną gamę artykułów pochodzących od sprawdzonych dystrybutorów i wybierz ulubione smaki oraz aromaty.

Poznaj najlepsze BIO herbaty, kawy i kakao

Dbając o zdrowie swoje i całej rodziny warto pamiętać nie tylko o zdrowych posiłkach, ale również napojach. BIO herbaty, kawy i kakao są świetnym uzupełnieniem diety. Podawane najczęściej na ciepło mogą nie tylko dobrze smakować, ale także pełnić określone funkcje. Składniki zawarte w kakao, herbacie czy ziołowych naparach mają pozytywne oddziaływanie na organizm ludzki. Również naturalna kawa zbożowa, bogata w błonnik, witaminy i minerały dostarcza je w naturalny sposób w diecie, a kawa klasyczna pobudza i stanowi źródło cennych antyoksydantów.

Doskonałe produkty BIO z ekologicznych źródeł

Staramy się, by wszystkie proponowane przez nas artykuły były najwyższej jakości, o czystym i maksymalnie prostym składzie. Nie inaczej jest w przypadku kaw, herbat, a także kakao. Wiele z produktów w ofercie sklepu pochodzi z kontrolowanych, ekologicznych upraw, przy okazji pozyskiwanych w sposób zgodny z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nawet niemal gotowe napoje do rozpuszczania bazują na naturalnych składnikach, które w połączeniu z wodą czy mlekiem dadzą świetny smak.

Idealne napoje dla wegan

Niemal wszystkie oferowane w tej kategorii produkty są pochodzenia roślinnego, idealnie wpisujące się w diety wegetariańskie i wegańskie. Herbaty bez dodatku cukru i aromatów, naturalnie smaczne, podobnie jak pachnąca kawa i zdrowe kakao. Produkty mogą być źródłem cennych składników diety, a ich spożywanie pomaga zadbać o bardzo ważne dla zdrowia nawodnienie organizmu.

Aromatyczne herbaty z różnych zakątków świata

Czarna herbata, również z dodatkami lub aromatem jest po zaparzeniu jednym z podstawowych napojów w polskich domach. W naszej ofercie można znaleźć wiele ciekawych kompozycji, które mogą nieco urozmaicić codzienne posiłki. To także funkcyjne herbatki, zawierające ekologiczne składniki z kontrolowanych, czystych upraw. Mogą być także dobrą propozycją na prezent dzięki wybranym kompozycjom okazjonalnym.

Kawa zbożowa czy klasyczna - co wybierasz?

Zdrowa dieta nie wyklucza spożywania kawy w ograniczonych ilościach. Naturalna kawa ma wiele cennych właściwości, może wpływać pozytywnie na nastrój czy koncentrację. Ziarna pozyskiwane z ekologicznych upraw, zgodnie z zasadami fairtrade są w odpowiedni sposób przygotowywane, by kawa miała pełnię smaku i aromatu. Także kawy zbożowe w naszej ofercie to produkty naturalne, dostarczające organizmowi wiele cennych składników. Kompozycja palonych zbóż różnego rodzaju daje także ciekawy aromat i pełny smak w połączeniu z mlekiem czy napojem mlecznym wybranego rodzaju.

Zdrowe kakao

Kakao jest znanym od wieków składnikiem diety o doskonałych właściwościach. Przyrządzany ze sproszkowanych nasion kakaowca dostarcza wielu cennych składników. Napoje z kakao są bogate w magnez, witaminy oraz inne mikroelementy. Mogą poprawić nastrój dzięki wpływie na wydzielanie endorfin, zwanych hormonem szczęścia. Dobre kakao lub gorąca czekolada uzupełnione o BIO mleko w proszku pozwalają na stworzenie zdrowego, sycącego napoju ciepłego na każdą okazję.