• Przekąski owocowe

Przekąski owocowe w gotowej postaci to doskonała propozycja na mały posiłek w ciągu dnia. Nie zawsze masz dostęp do świeżych owoców czy warzyw, a warto dbać o ich odpowiednią ilość w codziennej diecie. Dlatego niewielka, lekka, a zarazem bogata w cenne składniki odżywcze owocowa przekąska w wybranej postaci, bez zbędnych dodatków sprawdzi się idealnie jako jedna czy dwie porcje owoców. Poznaj nasze propozycje i zaopatrz się w podręczne przekąski z owoców w wybranych smakach.

Pomysłowe przekąski owocowe na każdą okazję

Dobierając produkty do naszej oferty, dbamy o ich naturalny skład, cenne wartości odżywcze i doskonały smak. Dlatego przekąski owocowe w naszej ofercie to produkty o ciekawej formie, świetnych kompozycjach smakowych, bazujących na owocach, ale uzupełnionych też czasem orzechami, kokosem czy nasionami. Wybrane produkty nie zawierają glutenu, laktozy, są w pełni wegańskie albo bezcukrowe. Prosty skład, "czysta etykieta" gwarantują doskonały smak. Świetnie sprawdzą się w roli uzupełnienia drugiego śniadania czy podwieczorku, albo też jako szybka przekąska w pracy czy szkole.

Smaczne kompozycje owoców o bogatych właściwościach

Przekąski owocowe mają za zadanie dostarczyć odpowiedniej porcji energii, ale to nie jest ich jedyny cel. Owoce w naturalny sposób bogate są w błonnik roślinny niezbędny w codziennej diecie. Wiele rodzajów owoców to także cenne źródło białka, witamin, minerałów, antyoksydantów i innych ważnych dla organizmu składników. Klasyczne polskie jabłka, egzotyczne ananasy, a może kompozycja borówki, czarnej porzeczki, buraka i nasion superfoods? Możliwości jest wiele, a najciekawsze z nich znajdziesz w naszej ofercie.

Przekąski owocowe bez cukru, glutenu i laktozy

Nie ulega wątpliwości, że nasze przekąski można zaliczyć do zdrowych produktów. Wiele z nich jest wyjątkowo niskokalorycznych, a jednocześnie dobrze sycących. Nawet wyjątkowo słodkie propozycje nie zawierają dodatku cukru, albo też zastąpiony jest on naturalnymi słodzikami. Wiele z przekąsek na bazie owoców nie zawiera także glutenu, laktozy oraz innych alergennych składników, dzięki czemu jest cenna nie tylko dla osób z alergiami, nietolerancją czy celiakią, ale także decydujących się na dietę wegańską.

Ruloniki i paski z suszonych owoców

Do wyjątkowo ciekawych, a zarazem naturalnych przekąsek w naszej ofercie należą ruloniki owocowe. To zwinięte paski z kompozycji owoców bez dodatku konserwantów, w pełni zgodnych z ideą clean label. Produkty Bob Snail to doskonała jakość w przystępnej cenie, tylko owoce bez sztucznych aromatów i barwników. Dzięki ciekawej postaci sprasowanych owocowych pasków może zachęcić nawet dzieci do konsumpcji.

Naturalne chrupki i chipsy owocowe

Chyba każdy lubi od czasu do czasu coś chrupać, jednak spora część przekąsek z odpowiednią konsystencją nie należy do zdrowych. Inaczej jest z dostępnymi w naszym sklepie chrupkami oraz chipsami owocowymi. To suszone lub liofilizowane owoce, które zyskują nowy charakter. Dostępne są także saszetki z kostkami owocowymi, które także potrafią zaskoczyć swoją chrupkością i świeżością zamkniętą w niewielkim opakowaniu. Sprawdź, która forma najlepiej Ci odpowiada.

Owocożelki, musy i smoothie

Wielbiciele klasycznych żelek, które niejednokrotnie jedynie dzięki sztucznym aromatom udają owoce z pewnością docenią obecne wśród produktów naszego sklepu owocożelki. Posiadają one wysoką zawartość owoców przy jednoczesnym braku cukru. Uzupełnione o proste w przyrządzeniu smoothie oraz inne słodkości mogą być atrakcyjnym uzupełnieniem diety także dla młodszych.