• Kategorie
  • Szukaj
  • Zdrowe cukierki, żelki, pianki i gumy do żucia

Zdrowe żelki i cukierki wydają się dobrym pomysłem na słodkości dla dzieci, choć po bliższym poznaniu z pewnością niejeden dorosły skusi się na propozycje z naszej oferty. Obok wspomnianych słodyczy mamy jeszcze zdrowe naturalne gumy do żucia i pianki. Bezcukrowe, niezawierające laktozy czy glutenu, a może produkty niskokaloryczne? Bogaty wybór różnorodnych artykułów zachęca do poznania przysmaków owocowych, miętowych albo korzennych.

Jak znaleźć zdrowe żelki i cukierki?

Nasza oferta obejmuje starannie wyselekcjonowane produkty, dlatego nie musisz szukać dalej. Potrzebujesz wyjątkowych cukierków bio, a może bezglutenowe czy lactose free słodkości? Przejrzyj kategorie produktów, zapoznaj się ze składem i właściwościami wybranych elementów. Wybierać możesz z domowego zacisza czy innego miejsca jedynie z dostępem do sieci. Zakupy, mimo iż są zdalne, stale pozostają z możliwością uzyskania pełnego wsparcia profesjonalisty przy wyborze oraz składaniu zamówienia.

Idealne dla wielbicieli słodkości - żelki, pianki, gumy i cukierki

Urozmaicone formy słodyczy mogą zachęcać dzieci i dorosłych do ich spożywania. Jeżeli produkty są zdrowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby włączyć je nawet w codzienną dietę. Oczywiście jak z każdymi elementami, trzeba zachować umiar i rozwagę. Produkty mają często dodatek niezbędnych dla danej grupy wiekowej witamin, minerałów czy kwasów tłuszczowych, dzięki którym będą oprócz smaku zapewniać uzupełnienie niedoborów. Cukierki, dropsy, miękkie pianki i żelki, a także aromatyczne gumy do żucia to doskonały wybór.

Moc owocowych soków i witamin

Wiele z produktów w naszym sklepie bazuje na owocowych sokach i wyciągach. To także aromatyczne korzenie, przyprawy takie jak imbir, cynamon czy ostrzejsze nuty. Dla różnych słodkości ważna może być również orzeźwiająca mięta. Naturalne soki, czasem nawet cząstki owoców dostarczają witamin, a w niektórych przypadkach także błonnika. Zwarta formuła i wysoka jakość składników gwarantują niepowtarzalne odczucia smakowe.

Zdrowe żelki i cukierki bez cukru? Czemu nie!

Czy zdrowe żelki i cukierki muszą zawierać kaloryczną sacharozę, klasyczny biały cukier? Nasza oferta przeczy stereotypom, proponując Ci słodkości takie jak cukierki, pianki, żelki i gumy bez dodatku cukru. Do uzyskania słodkiego smaku użyto naturalnych soków owocowych, różnorodnych wyciągów roślin czy zbóż oraz innych roślinnych substancji słodzących. Nie dość, że w większości przypadków obniżają one wartość energetyczną oraz indeks glikemiczny słodyczy, to jeszcze zachowują ich doskonały smak.

Produkty bezmleczne i bezglutenowe dla wymagających

Wiele osób sięgających po zdrowe słodycze szuka produktów dla osób o specjalnych wymaganiach. Bez względu na to, czy są one skutkiem chorób, alergii, czy przestrzegania ścisłej diety, warto sprawdzić, które z naszych produktów odpowiadają obranemu rygorowi odżywiania. Poznaj cukierki, karmelki czy krówki bez laktozy, bezmleczne i bezglutenowe, a także liczne produkty wegańskie. Wiele z nich to propozycje najwyższej jakości BIO, spełniające wyśrubowane normy.

Naturalne gumy do żucia wspierające walkę z próchnicą

Jeżeli należysz do osób, które lubią żuć gumy, może zainteresują Cię ich zdrowsze odpowiedniki. Naturalnie słodzone stewią albo ksylitolem gumy do żucia w naszej ofercie mogą mieć niepowtarzalne smaki. Co więcej, świetnie wspierają w walce z próchnicą. Jest tak za sprawą działania substancji słodzących, które nie są tolerowane przez bakterie powodujące próchnicę. Nie bez znaczenia jest również automatyczne mechaniczne oczyszczanie jamy ustnej w trakcie żucia.