• Praliny czekoladowe

Praliny czekoladowe są doskonałą formą słodyczy o starannie dopracowanej kompozycji smakowej, a także konsystencji i wyglądzie. Chętnie kupowane jako forma słodkiego podarunku nie muszą być "grzeszną" przyjemnością. Poznaj nasze propozycje czekoladek, które mają niską wartość kaloryczną i zawartość cukru przy zachowaniu pełni doskonałego smaku. Sprawdź unikalne kompozycje smakowe łączące nuty owocowe, orzechowe czy jogurtowe również w dietetycznej albo diabetycznej postaci.

Delikatne praliny czekoladowe dla smakoszy

Cukiernicy pracujący nad wyjątkowymi recepturami pralin czekoladowych często korzystają z wieloletnich tradycji. Rozpływające się w ustach czekoladki mogą mieć wyjątkowe nadzienie. Ale również użyta do ich wytworzenia czekolada deserowa czy mleczna to doskonałe surowce i dopracowane przepisy. Mogę być to propozycje bez standardowego cukru, korzystające z naturalnych roślinnych substancji słodzących. Czekoladki o obniżonej zawartości tłuszczu czy propozycje wegańskie albo bezglutenowe spełnią wymagania osób na szczególnych rodzajach diet. Również forma czekoladek może mieć znaczenie - bombonierka jako podarunek czy zbiorcze opakowanie dla wygody użytkowania.

Zdrowe wersje pralin czekoladowych - czekolada bez cukru

Dobierając produkty do naszej oferty, przykładamy szczególną wagę do ich składu i jakości. Dlatego znajdziesz u nas zdrowe wersje pralin czekoladowych bez cukru. Nie zawierają one sztucznych substancji słodzących, a jedynie naturalne roślinne wyciągi. To na przykład glikozydy stewiolowe ze stewii czy maltitol, naturalny wyciąg ze zbóż. Praliny bezcukrowe są idealne dla osób dbających o linię, ale także dla diabetyków czy osób na diecie redukującej masę ciała. Zawarta w pralinach czekolada dostarcza wielu cennych składników odżywczych, podobnie jak wiele z oferowanych rodzajów nadzienia.

Sprawdź czekoladki o obniżonej zawartości tłuszczu

Część z proponowanych w naszym sklepie pralin czekoladowych ma obniżoną zawartość tłuszczu. Mimo iż tłuszcze są doskonałym nośnikiem smaku, ich nadmiar powoduje wysoką kaloryczność produktów. Dlatego odtłuszczone kakao oraz inne naturalne składniki sprawiają, że przy zachowaniu dobrego smaku i aromatu produkty są zdrowsze, można zaliczyć je do grupy light. Warto zwrócić uwagę na etykietę produktu, czyli jego składniki. Powinny być naturalnego pochodzenia, bez sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów. Osoby cierpiące na alergie z pewnością docenią obecne w naszej ofercie czekoladki bez laktozy czy bezglutenowe.

Doskonałe kompozycje smakowe

Smaki proponowanych przez nas czekoladek to szeroki wybór - od klasycznych orzechowych propozycji poprzez kokosowe nadzienia aż po owocowo-jogurtowe kompozycje. Doskonała belgijska czekolada użyta do produkcji pralin wielosmakowych podkreśla charakter każdej z nich. Wbrew pozorom zastąpienie cukru naturalnymi słodzikami nie wpływa na smak i jakość produktów. Czekoladki mogą zawierać orzechy laskowe, włoskie czy arachidowe, które dodatkowo wzbogacają je w błonnik i witaminy, podobnie jak lekkie nadzienia jogurtowe z owocami.

Elegancka bomboniera czy poręczna torebka?

Wśród produktów w naszej ofercie z pewnością znajdziesz pralinki czekoladowe, które sprawdzą się w roli drobnego upominku. To dzięki prostym i estetycznym opakowaniom, pudełkom elegancko eksponującym słodkości. Jeżeli jednak nie potrzebujesz ozdobnego opakowania, czekoladowe cukierki możesz kupić również w wygodnej saszetce, torebce. Określ swoje potrzeby i wybierz czekoladki, które idealnie się w nie wpiszą.