• Sklep dla wegan i wegetarian

fiia-logo-new.jpg

Sklep wegański ze zdrową żywnością też na fiia.pl

Dlaczego zostałeś przekierowany z portalu roslinnysklad.pl na ofertę dla wegan fiia.pl?

Propagowanie weganizmu jest dla nas celem samym w sobie. Nie chcieliśmy, by z mapy podmiotów wspierających dietę roślinną zniknął nawet jeden sklep. Dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć sklep z produktami vege pod szyldem roslinnysklad.pl. Sama nazwa oddaje to, czym chcemy być: dostawcą produktów roślinnych dla wegan, dla przyszłych wegan i tych, którzy po prostu chcą ograniczyć spożycie mięsa i nabiału. Już wkrótce otworzymy osobny sklep online z produktami wegańskimi pod szyldem roslinnysklad.pl. Podczas prac nad nowym sklepem roślinnyskład.pl zapraszamy na ofertę specjalnie wybraną dla wegan i by dalej rozwijać i poszerzać wegańską ofertę.

Chcesz do swego życia wprowadzić dietę wegańską? Chcesz zostać weganinem? Próbujesz ograniczyć nabiał?

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby wprowadzić w życie dietę wegańską lub po prostu są ciekawi produktów roślinnych. Zapraszamy wegetarian, którzy myślą o weganizmie lub po prostu chcą poszerzyć swój jadłospis o ciekawe roślinne elementy diety. Zapraszamy do naszego sklepu wszystkich tych, którzy szukają potraw o roślinnym składzie.  Nasza oferta dla wegan jest bogata i stworzona, by pomóc Ci znaleźć smaczne i zdrowe roślinne zamienniki mięsa, nabiału, ciekawe dania kuchni wegańskiej lub składniki potrzebne do stworzenia potraw wegańskich.

Roślinny skład naszych produktów jest stworzony zarówno dla wegan, jak i tych, którzy wykonują pierwsze kroki w kierunku diety roślinnej. Chcesz ograniczyć mięso i nabiał z powodów zdrowotnych lub etycznych. Jesteśmy, by pomóc Ci w zmianie nawyków żywieniowych. Suma małych kroków wielu ludzi w kierunku diety roślinnej jest dla nas ważna i warta zachodu. Każda osoba, która ograniczy spożycie mięsa i nabiału dzięki wyborowi naszych produktów z roślinnym składem jest dla nas wielkim sukcesem. Posiadamy szeroką ofertę produktów wegańskich i pracujemy nad poszerzeniem bazy produktów ze składem roślinnym. W naszym sklepie ze zdrową żywnością zaopatrzysz się w szeroką gamę produktów, które urozmaicą Twój roślinny jadłospis.

Jak powstał nasz wegański sklep online?

Oferta fiia.pl produktów o roślinnym składzie kiełkował powoli. Początkowo po prostu prywatnie zaczęliśmy rezygnować z jedzenia mięsa. Motorem napędowym były nasze dzieci, które przekonały nas do zmiany diety z powodów etycznych. W ten sposób idea, najpierw, wegetarianizmu, potem weganizmu zaczęła kiełkować w głowach obecnych właścicieli portalu.

Oferta produktów wegańskich

Mamy bardzo szeroką ofertę produktów wegańskich, a chcemy ich mieć jeszcze więcej. Mamy ciekawą ofertę słodyczy wegańskich, takich jak czekolady, żelki, ciastka, cukierki. Mamy wiele rodzajów hummusów, dań obiadowych, przekąsek, jak i zastępników mięsa i jajek. Staramy się szukać kolejnych innowacyjnych wege produktów.

Sklep z produktami roślinnymi nie tylko dla wegan

Może jesteś dopiero na drodze do diety roślinnej? Może jesteś wegetarianinem, który myśli o przejściu na weganizm? Może chcesz ze względów zdrowotnych po prostu wyeliminować z diety mleko, mięso czy jajka? Może jesteś ciekawy diety roślinnej? Szanujemy Twój wybór i zapraszamy. Mamy nadzieję, że powoli przekonasz się do diety roślinnej, do produktów smacznych i o roślinnym składzie.