• Ciastka i wafelki

Zdrowe ciastka stanowią realną alternatywę dla klasycznych słodyczy. To produkty różnego rodzaju, często mające dodatkowe wartości odżywcze. W ofercie naszego sklepu możesz znaleźć wiele różnych rodzajów ciastek oraz wafelków, które cechuje prosty skład, doskonały smak i zdrowe składniki. Apetycznie chrupiące albo z atrakcyjnym nadzieniem zachwycą dużych i małych. Sprawdź wszystkie nasze naturalnie słodkie propozycje i uzupełnij domowe zapasy wafelków, ciastek oraz biszkoptów.

Smaczne i zdrowe ciastka oraz wafelki

Proponowane przez nas zdrowe ciastka są bardzo różnorodne. To nie tylko artykuły dla osób dbających o linię, ale także ciastka dla wymagających, osób na specjalnych dietach. W Fiia mamy również ciastka i wafelki ze składnikami z ekologicznych upraw, niezwykle cenionych w obecnych czasach. Ciastka z tak zwaną "czystą etykietą", bez wszechobecnych sztucznych substancji, polepszaczy, konserwantów czy barwników powinien wybierać każdy dbający o zdrową dietę.

Prosty skład i dobry smak

Tym, co łączy wszystkie produkty w kategorii zdrowych ciasteczek i wafelków, jest ich prosty, zdrowy skład. Dzięki wykorzystaniu do produkcji słodyczy naturalnych składników niemających negatywnego wpływu na organizm możesz bez obaw włączyć je do diety. Mają zrównoważony smak i aromat, a zwykle także sporo niższą wartość kaloryczną niż ich powszechne odpowiedniki. To z uwagi na dodatek owoców, nasion czy pełnoziarnistej mąki, a także obniżoną zawartość niezdrowych tłuszczów.

Ciastka dla osób dbających o linię

Zrównoważona dieta, a nawet ta odchudzająca nie musi wykluczać całkowicie ciastek czy innych słodyczy. Warto jednak wybierać je mądrze. Mogą być to na przykład ręcznie wyrabiane ciastka z ziarnami słodzone miodem, będące wyjątkowo bogatym źródłem białka, błonnika, minerałów oraz witamin. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by jednym z posiłków raz na jakiś czas było ciastko czekoladowe ze zdrowej, ciemnej czekolady i innych wartościowych składników.

Słodkie propozycje dla wymagających - ciastka bezglutenowe, bez cukru i laktozy

Czasami ze względu na alergię, różnego rodzaju nietolerancje czy po prostu specyficzną dietę nie możesz spożywać określonego typu słodkości. Jednak w naszym sklepie znajdziesz produkty, które w składzie nie zawierają glutenu, laktozy czy cukru. Wybrane propozycje będą także dobre dla diabetyków, którzy w sposób szczególny muszą dbać o to, co włączają do diety. Wiele propozycji będzie także doskonała dla wegan, gdyż nie zawiera składników odzwierzęcych.

Wafelki i ciastka BIO

Jeżeli jesteś wielbicielem ekologii, a także ekologicznych produktów z pewnością w kręgu Twoich zainteresowań znajdą się ciasteczka BIO. Choć z pozoru mogą nie różnić się zbytnio od zwykłych produktów, to jednak ekologiczne pochodzenie składników decyduje o wyjątkowości. To produkty wpisujące się idealnie w założenia naszej oferty w Fiia, gdzie znajdziesz zdrowe produkty dla całej rodziny. Dbasz szczególnie o dietę swoich dzieci, ale też nie chcesz pozbawiać ich przyjemności zjedzenia od czasu do czasu "małego co nieco"? Ciastka czy inne słodycze EKO są rozwiązaniem doskonałym.

Probiotyczne ciasteczka dla małych i dużych

Niezwykle ciekawe są także dostępne wśród oferowanych przez nas produktów ciastka probiotyczne. To apetyczne kompozycje, często z wyjątkowym nadzieniem, które mają doskonałe właściwości probiotyczne. Ich spożywanie może pozytywnie wpływać na mikroflorę układu pokarmowego, a co za tym idzie - odporność organizmu. To kolejny typ zdrowych ciastek, które bez większych obaw mogą stać się elementem Twojej diety.