-
Tagatoza w saszetkach Damhert, 50szt. x 2g


Wpisz swój e-mail |
Opinie | |
Wysyłka w ciągu | 1-2 dni roboczych |
Dostępność |
Brak towaru
|
Kod kreskowy | |
EAN | 5412158055316 |
Tagatoza w saszetkach Damhert, 50szt. x 2g
Dla osób, które potrzebują lub chcą uniknąć cukrów, bezcukrowe saszetki Tagatesse są idealne do słodzenia gorących i zimnych przetworów. Bezcukrowe saszetki Tagatesse doskonale nadają słodki akcent Twoim gorącym napojom, jogurtom, płatkom śniadaniowym, wypiekom i świeżym owocom.
Składniki:
substancja słodząca (izomalt), oligosacharydy (polidekstroza), błonnik pokarmowy (inulina), substancja słodząca (D-tagatoza (z MLEKA**)), substancja słodząca (sukraloza).
*Zawiera mniej niż 0,1g laktozy na 100g produktu.
Wartość odżywcza w:
100g: | w 4g: (2 saszetki = 1 łyżka cukru) |
Wartość energetyczna Tłuszcz w tym kwasy tłuszczowe nasycone Węglowodany w tym cukry w tym poliole Błonnik Białko Sól |
752 kJ / 480 kcal 0,0 g 0,0 g 41,0 g < 0,5 g 39,9 g 59,0 g 0,0 g 0,00 g |
30 kJ / 7 kcal 0,0 g 0,0 g 1,6 g 0,0 g 1,6 g 2,4 g 0,0 g 0,00 g |
Alergeny:
Mleko
Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.
Producent:
Damhert
Kapelstraat 154
3550 Heusden-Zolder
Belgia
Dokładamy wszelkich starań, aby informacja produktowa była prawidłowa. Zdarza się jednak, że produkty żywnościowe zmieniają skład, tak więc wartości odżywcze i alergeny mogą się zmieniać. Zalecamy każdorazowe sprawdzenie etykiety produktowej na fizycznym produkcie. Jeżeli zauważysz błąd na karcie produktu, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres kontakt@fiia.pl.
|
|
|
|
|