-
Wafelki słodzone daktylami z kremem kakaowo-orzechowym Super Fudgio BIO, 120g
Opinie | |
Wysyłka w ciągu | 1-2 dni roboczych |
Dostępność | Mało 7 szt. |
Kod kreskowy | |
EAN | 5907713371272 |
Wafelki słodzone daktylami z kremem kakaowo-orzechowym Super Fudgio BIO, 120g
Ekologiczne wafelki z kremem kakaowo-orzechowym słodzone daktylami. Odpowiedni dla wegan.
Składniki:
Krem kakaowo-orzechowy 60%: daktyle w proszku* 29,8%, olej słonecznikowy*, mąka ryżowa*, proszek kokosowy*, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu* 5,8%, pasta z orzechów laskowych* 2%, emulgator: lecytyna słonecznikowa*, aromat naturalny orzecha laskowego. Wafel 40%: mąka pszenna* 95%, tłuszcz kokosowy*, sól.
*Surowce pochodzące z upraw ekologicznych.
Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna 1938 kJ/ 464 kcal
Tłuszcz 23 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,2 g
Węglowodany 58 g
w tym cukry 13 g
Błonnik 3,9 g
Białko 7,9 g
Sól 0,41 g
Alergeny:
Orzechy laskowe, pszenica.
Sposób przechowywania:
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Producent:
Me gusto Sp. z o.o.
ul. Loteryjki 46D
01 - 937 Warszawa, Poland
Fiia to sklep ze zdrową żywnością, który od kilku lat wyszukuje dla swoich Klientów najlepsze produkty. Zobacz nasze pozostałe oferty, pozwól się zaskoczyć. Sprawdź nas! Fiia to pewne zakupy, szybka dostawa i 100% zadowolenia.Zapraszamy!
Dokładamy wszelkich starań, aby informacja produktowa była prawidłowa. Zdarza się jednak, że produkty żywnościowe zmieniają skład, tak więc wartości odżywcze i alergeny mogą się zmieniać. Zalecamy każdorazowe sprawdzenie etykiety produktowej na fizycznym produkcie. Jeżeli zauważysz błąd na karcie produktu, bardzo prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres kontakt@fiia.pl.
|
|
|
|
|