Cremajo – zdrowy zamiennik majonezu

Produkty Cremajo to niskotłuszczowe majonezy bez jajek, smakiem i konsystencją nie różniące się od tradycyjnych sosów. Marka Cremajo dbając o skład swoich produktów, komponuje je na bazie składników w 100% roślinnych oraz korzystając z najwyższej jakości wyrobów. Idealne dla wegan i wegetarian, oraz osób dbających o linię.

Największe zalety majonezów to całkowicie wegański skład i obniżona zawartość tłuszczu w porównaniu z tradycyjnymi produktami dostępnymi na rynku. W zależności od rodzaju Cremajo zawierają około 20-40% tłuszczów. To zdecydowanie mniej niż w tradycyjnych majonezach, w których zawartość tłuszczu sięga ok. 70-80%.
Majonezy Cremajo występują w różnych wariantach smakowych, o naturalnym smaku, oraz z dodatkami intensywnych warzyw i przypraw. Aby każdy mógł znaleźć swój ulubiony smak do wyboru są trzy wersje: Cremajo chilli, czosnek i curry.
Jest to doskonały wybór nie tylko wegan i wegetarian, ale także dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie i kaloryczność spożywanych posiłków.
Diabetycy również nie muszą zatem rezygnować z ulubionego sosu, wybierając majonez roślinny, który zjadany w umiarkowanych ilościach, nie wpłynie na poziom glukozy we krwi.
Niskokaloryczne majonezy Cremajo są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych majonezów i sosów.

Jakie zalety posiada Cremajo?

Zawiiera zdecydowanie mniej tłuszczu niż tradycyjne sosy. Jego smak jest perfekcyjny. Jest świetną bazą do gorących sosów ponieważ można go bezpiecznie podgrzewać do temperatury 60 stopni Celsjusza. Nie musi być przechowywany w lodówce i zachowuje stabilną konsystencję, dzięki czemu nie rozwarstwia się i „nie płynie” w sałatkach.

Dlaczego warto wybrać Cremajo?

Starck’s Food Polska to polski producent naturalnych artykułów spożywczych. Majonezy powstają w większości ze składników polskiego pochodzenia z odpowiednimi certyfikatami.
Oferowane przez firmę produkty są z ekologiczne i wyjątkowo smaczne. Nie zawierają glutenu, jaj i laktozy, dzięki czemu stanowią doskonałą alternatywę tradycyjnych sosów dla osób zmagających się z alergią pokarmową.
Ten zadziwiająco lekki zamiennik majonezu z pewnością przypadnie do gustu największym smakoszom.