Jak wybrać zdrowe przekąski dla maluchów?

Rozszerzanie diety dziecka może być trochę nieprzewidywalne, a rodzicom towarzyszy wiele wątpliwości. Marka Kiddylicious zadbała o to, aby zachęcać dziecko do samodzielnego jedzenia. Kiddylicious oferuje produkty dedykowane dzieciom już od 6 miesiąca, a także pielęgnuje maleńkie brzuszki z alergiami. Produkty marki Kiddylicious mają różne konsystencje i kształty, dzięki czemu zapewniają korzyści rozwojowe, które pomagają dziecku w samodzielnym jedzeniu, nauce żucia i doskonaleniu koordynacji. Kiddylicious rozpuszczają się w ustach, dzięki czemu można podawać je nawet najmłodszym dzieciom.

Brzuch malucha jest dużo mniejszy od brzucha dorosłego, przerwy od jedzenia nie powinny trwać dłużej niż 3 godziny. Odżywcze przekąski Kiddylicious stanowią świetne odżywcze rozwiązanie, a ponadto są idealne gdy jesteś poza domem.

Maluchom trudno jest uzyskać wszystkie potrzebne im składniki odżywcze wyłącznie z głównych posiłków, dlatego przekąski odgrywają ważną rolę w diecie. Przekąski Kiddylicious mają kontrolowaną porcję, dzięki temu podajesz dziecku odpowiednią ilość. Wszystkie przekąski Kiddylicious zostały opracowane tak, aby zawierały mniej niż 100 kalorii na porcję. Na każdym opakowaniu znajdziesz informację, od którego miesiąca życia dziecka można podać daną przekąskę.

Dlaczego warto podawać dziecku pyszne przekąski Kiddylicious?

Kiddylicious to marka zdrowych przekąsek rozpoznawalna w wielu europejskich krajach. Wyłącznym dystrybutorem marki Kiddylicious w Polsce jest hurtownia zdrowej żywności Stewiarnia Sp. z o.o. W tym roku marka Kiddylicious otrzymała Złoty Medal na Targach WorldFood Poland. Jury składające się z przedstawicieli środowisk naukowych i instytutów certyfikujących doceniło chrupiące owocożelki malinowe m.in. za prosty skład. Chrupiące owocożelki malinowe zostały wykonane z prawdziwych przecierów owocowych i soku owocowego. Owocożelki zawierają wyłącznie cukry występujące naturalnie w owocach.

Dlaczego warto podawać dziecku zdrowe przekąski?

Każdy rodzic wie, że motoryka mała jest niezwykle ważnym etapem rozwoju dziecka. Maluch rozwija różne umiejętności potrzebne do samoobsługi dziecka (chwytanie przedmiotów), a także wpływa na rozwój grafomotoryki (pisanie, rysowanie). Marka Kiddylicious zadbała o to, by dzieci chętnie sięgały po zdrowe i pyszne przekąski. Nagrodzone chrupiące owocożelki malinowe w kształcie rybki dostarczają dziecku potrzebnych bodźców. Dzięki miękkiej konsystencji dziecko może je ściskać, czy zgniatać. Wyrazisty kolor, ciekawa faktura i kształt zachęcają do chwytania ich paluszkami, pomagając ćwiczyć chwyt szczypcowy. Maluch uczy się chwytać i manipulować przedmiotem, próbując włożyć go do ust i doskonali w ten sposób koordynację ręka-usta.

Kiddylicious - pożywne przekąski dla małych brzuszków!

Wspieraj rozwój dziecka, pozwalając mu samodzielnie jeść to, co najzdrowsze!


W naszej ofercie znajdzie kilka rodzajów przekąsek Kiddylicious:

Miniwafelki to pyszne wafelki ryżowe dla dzieci po 6 miesiącu życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.


Pyszne chrupki warzywne w formie słomek dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

 

Chrupiące owocożelki - owocożelki wykonane z prawdziwych owoców i soku owocowego, przetarte i zmieszane z chrupiącymi małymi kawałeczkami ryżu dmuchanego. Dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

 

Nie zapomnij o Kiddylicious podczas swoich zakupów w naszym sklepie. Przekąski dla najmłodszych to ważny element dla rozwoju Twojego dziecka. Ważne, żeby był bezpieczny, a takie są produkty marki Kiddylicious. Polecamy i zapraszamy!