Nowa marka zdrowych przekąsek dla dzieci – Kiddylicious - jest już w Polsce!

 

Już teraz znajdziecie w naszej ofercie absolutną nowość - zdrowe przekąski dla dzieci Kiddylicious.

Kiddylicious to brytyjska marka żywności dla dzieci, która w całej Europie cieszy się bardzo dużym uznaniem. Produktom marki Kiddylicious zaufali klienci praktycznie w całej Europie Zachodniej. Zdrowe przekąski dla najmłodszych dzieci Kiddylicious dostępne są w większości europsjkich krajów. W Wielkiej Brytanii marka Kiddylicious jest absolutnym numerem jeden. Według deklaracji producenta 35% brytyjskich mam kupuje produkty tej marki dla swoich dzieci. Cieszymy się z tego, że teraz mamy z Polski będą mogły dać swoim dzieciom nie tylko smaczne, ale i zdrowe przekąski tej brytyjskiej marki.

Pierwsze dwa lata życia naszego dziecka, to najważniejszy okres jeżeli chodzi o rozwój, dlatego tak ważna jest prawidłowa dieta już od najwcześniejszych lat.

Produkty Kiddylicious są zdrowe, smaczne i przyciągają wzrok naszych najmłodszych. Pozwalają dzieciom uczyć się jedzenia i poznawania jedzenia przez dotyk i smak. Kiddylicious są stworzone dla najmłodszych dzieci, mogą być bezpiecznie spożywane już od 6 miesiąca życia. Prosty skład, to jedna z głównych zalet przekąsek Kiddylicious. Najważniejsze jest, że są bezpieczne dla dzieci - rozpuszczają się w ustach, dzięki czemu możemy spokojnie podawać je nawet najmłodszym. Każdy wafelek czy porcja chrupek jest odpowiednią, pod względem wielkości przekąską, więc możemy dać dziecku „całą” paczkę. Wspieraj rozwój swojego dziecka, pozwalając mu ćwiczyć koordynację i samodzielnie jeść!W naszej ofercie znajdzie kilka rodzajów przekąsek Kiddylicious:

Miniwafelki to pyszne wafelki ryżowe dla dzieci po 6 miesiącu życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.


Pyszne chrupki warzywne w formie słomek dla dzieci od 9 miesiąca życia.

Bez sztucznych aromatów, barwników oraz konserwantów.

 

Chrupiące owocożelki - owocożelki wykonane z prawdziwych owoców i soku owocowego, przetarte i zmieszane z chrupiącymi małymi kawałeczkami ryżu dmuchanego. Dla dzieci powyżej 12 miesiąca życia.

 

Nie zapomnij o Kiddylicious podczas swoich zakupów w naszym sklepie. Przekąski dla najmłodszych to ważny element dla rozwoju Twojego dziecka. Ważne, żeby był bezpieczny, a takie są produkty marki Kiddylicious. Polecamy i zapraszamy!