Veggs — roślinny zamiennik jajek

Veggs to roślinny zamiennik jajek produkowany ze 100% naturalnych składników, który może być wykorzystywany do pieczenia i gotowania. Ten prosty w użyciu substytut jajka może być wykorzystywany w każdym daniu, w którym jajko pełni funkcję łącznika. Wystarczy wymieszać proszek veggs z wodą i w ciągu 3 minut zamieni się w wegejajko. Veggs są łatwe w użyciu i bardzo opłacalne – jedno opakowanie to równowartość 32 jajek kurzych.

Do czego możesz użyć veggs?

Veggs można zastosować wszędzie tam, gdzie wymagane jest użycie jajek do łączenia składników. Doskonale sprawdza się w ciastkach, naleśnikach, ciastach, plackach ziemniaczanych, racuchach, burgerach warzywnych, kotletach, do panierek, makaronu domowego, leniwych czy ciasta na pierogi. Jedno wegejajko to odpowiednik jednego dużego jajka kurzego. To produkt przyjazny dla zwierząt i środowiska.

Veggs nie zajmują miejsca w lodówce i mają długi termin ważności.  Warto mieć je zawsze pod ręką.  Veggs to produkt, który doskonale sprawdzi się dla wegan, nie-wegan i osób z alergiami.

Poniższa grafika przedstawia do czego polecany jest zamiennik jajek.

Veggs – nie tylko dla  alergików i wegan

Dzięki Veggs można przygotować jajeczne dania i wypieki uwielbiane i serwowane na całym świecie, w wersji przyjaznej dla wegan i alergików: jajecznicę, omlet, quiche, frittatę, zapiekankę, naleśniki, brownie, muffinki i wiele innych! To produkt, który warto posiadać w każdej kuchni, ze względu na wygodę stosowania, oraz długi termin do spożycia. 

100% natury płynącej z roślin

Doskonałym przykładem produktu jest Veggs od Cultured Foods gdzie nie używa się sztucznych dodatków do żywności. Wszystkie ich produkty w tym Veggs, stworzone są w 100% z naturalnych składników pochodzenia roślinnego. Mają tzw. „czystą etykietę”. Ich skład to: mąka i białko z grochu, mąka z ciecierzycy, ekstrakt drożdżowy, błonnik roślinny, czarna sól himalajska, naturalne składniki zagęszczające, karoteny roślinne i naturalny wegański aromat.

Podsumowując, Cultured Food. Veggs to bardzo dobry i godny polecenia produkt.

W zasadzie ma neutralny smak i zapach. Ma odpowiednią konsystencję. Jest łatwy do przechowywania i prosty w przygotowaniu.

Gdzie kupić veggs? 

Nejlepiej wybrać znany i dobry sklep. Może to być sklep internetowy taki jak fiia.pl, gdzie wysyłka następuje najczęściej tuż po złożeniu zamówienia. Dodatkowo możemy dobrać wiele innych produktów odpowiednich dla wegan i wegetarian. W ofercie naszego sklepu dostępne jest też wiele produktów dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Zapraszamy do sprawdzenia neszej oferty już teraz.