• Kategorie
  • Szukaj
  • Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości dostępne w naszym sklepie to naturalne produkty, bez sztucznych środków chemicznych, które pozwalają utrzymać porządek w domu. Produkty do prania i zmywania w zmywarkach to jedynie część oferty, którą uzupełniają środki o uniwersalnym charakterze, pozwalające wysprzątać kuchnię i łazienkę. Poznaj pełną ofertę produktów i marek szanujących środowisko, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie i zadbaj o zdrową czystość w domu.

Skuteczne ekologiczne środki czystości w Twoim domu

Dobierając asortyment produktów w naszym sklepie, dbamy nie tylko o środowisko, ale także skuteczne działanie. Dlatego ekologiczne środki czystości z naszej oferty będą delikatne dla użytkowników, a jednocześnie skuteczne w zwalczaniu zabrudzeń różnego typu. Seria produktów marki BioGa zapewni czyste, ekologiczne pranie, z delikatną naturalną nutą zapachową. Dla użytkowników zmywarek mamy również dobre wiadomości - seria Naturo i EcoNaturo pomoże w przyjaznym środowisku zmywaniu, zapewniając higieniczną czystość i doskonałe nabłyszczenie. Przeczytaj więcej o poszczególnych produktach oraz o tym, dlaczego warto z nich skorzystać.

Naturalnie czyste pranie z produktami BioGa

Higienicznej czystości Twojego prania wcale nie musisz zawdzięczać silnym proszkom czy płynom do prania. Starannie wyselekcjonowane składniki ekologicznych proszków sprawdzają się doskonale w walce z brudem, będąc jednocześnie łagodnymi dla skóry. Wersja do białych tkanin, jak i do kolorów nadaje się do prania ręcznego oraz w pralce automatycznej. Uzupełnieniem proszków są płyny do płukania. Również bazują jedynie na naturalnych składnikach, a mianowicie olejkach eterycznych. Delikatnie zmiękczają, nadając przyjemny świeży zapach pomarańczy albo cytryny z miętą.

Produkty Naturo do zmywarek

Masz obawy przed stosowaniem silnie chemicznych środków do zmywarek, a jednocześnie chciałbyś mieć doskonale czyste naczynia? Sprawdź środki Naturo dostępne w naszej sklepie, które pozwolą Ci zadbać zarówno o czystość naczyń, jak i Twoje zdrowie oraz środowisko. To naturalna, czysta sól do zmywarek, pozwalająca na zmiękczanie wody, a także żel do mycia oraz nabłyszczacz. Nie zawierają substancji zapachowych, barwników, izotiazolinonów czy fosforanów oraz ulegają biodegradacji. Żel do mycia, dzięki zastosowaniu naturalnych składników, skutecznie usuwa wszelkiego rodzaju zabrudzenia. Prosty skład nabłyszczacza pozwala na szybsze schnięcie naczyń i ich perfekcyjny błysk.

Ekologiczna czystość w domu na wyciągnięcie ręki

Uniwersalne ekologiczne środki czystości, takie jak pasta czyszcząca, mogą mieć bardzo szerokie zastosowanie. W zależności od sposobu użycia sprawdzą się przy czyszczeniu delikatnych powierzchni, a także uporczywych zabrudzeń różnego rodzaju. W domowych porządkach niezastąpiona jest również soda oczyszczona, którą znajdziesz u nas w wygodnym, pojemnym opakowaniu. W połączeniu z naturalnymi płatkami mydlanymi oraz innymi dodatkami z domowej spiżarki może tworzyć niezastąpione naturalne środki czyszczące, które niegdyś używane były w warunkach domowych.

Dlaczego warto postawić na eko-środki czystości?

Świadomość negatywnego wpływu wielu działań człowieka na środowisko stale rośnie. Mimo to często wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że korzystając z chemii gospodarczej, szkodzi środowisku, a czasem również bezpośrednio sobie. Warto korzystać z produktów czyszczących neutralnych dla środowiska, które jednocześnie rzadziej powodują uczulenia czy podrażnienia. To świetny wybór, zwłaszcza gdy myślimy o kolejnych pokoleniach, by nie zanieczyszczać naszego wspólnego otoczenia.