• Kategorie
  • Szukaj
  • Suplementy diety

Naturalne suplementy diety mogą być zdrowym uzupełnieniem Twojego sposobu odżywiania. To witaminy, mikroelementy oraz inne pochodzące z natury składniki, których możesz nie być w stanie dostarczać w odpowiedniej ilości codzienną dietą. Przygotowane w postaci wygodnych w użytkowaniu kapsułek, tabletek czy proszku mogą wpisać się idealnie w Twój codzienny jadłospis. Zadbaj o zdrowie swoje oraz swoich najbliższych i wybierz odpowiednie suplementy.

Zadbaj o siebie z naturalnymi suplementami diety

Nasza oferta obejmuje jedynie naturalne suplementy diety o prostym składzie i pewnym wpływie na organizm. Wśród nich znajdziesz witaminy oraz kompleksy witaminowe, które mogą wspierać Cię w szczególnych okresach życia. To także przystępna forma minerałów dobrze przyswajalnych dzięki odpowiednio dobranej formie. Produkty odpowiednie dla wegan i wegetarian sprawdzają się także w szczególnych dietach wymagających osób. Sprawdź pełną ofertę i różne postaci produktów, aby naleźć produkt spełniający Twoje aktualne potrzeby.

Naturalne witaminy i minerały w służbie Twojemu zdrowiu

Produkty w naszym sklepie Fiia.pl dobrane są pod kątem dbania o zdrowie naszych klientów. Dlatego również oferowane przez nas suplementy diety są naturalne, ze sprawdzonych źródeł. Sprawdź doskonałe pod kątem proporcji kompozycje:

  • wysoko przyswajalnych witamin z grupy B - B-complex,
  • naturalnej witaminy D3 pozyskiwanej z lanoliny,
  • witamin K2 oraz D3 z dodatkiem inuliny,
  • magnezu z potasem oraz witaminą B6 dla lepszego przyswajania,
  • witamin B6, B12 oraz kwasu foliowego. 

To starannie dobrane suplementy dla utrzymania dobrego stanu kości, utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny czy prawidłowego funkcjonowania mięśni i układu nerwowego.

Spirulina naturalnym źródłem białka, witamin, magnezu i beta-karoenu

Doskonałym uzupełnieniem czystych witamin i minerałów jest naturalna spirulina hawajska, czyli zielone źródło witamin i minerałów. Możesz mieć pewność, że produkt dostępny w naszym sklepie pochodzi z pewnych źródeł, bez groźnych dla zdrowia poziomów zanieczyszczeń, jakie mogą mieć miejsce w innych substancjach. Stosowanie spiruliny jako suplementu pomoże w dostarczeniu witamin A, B, C, D, E oraz K, a także magnezu oraz beta-karotenu do organizmu.

Czysty skład produktów vegan friendly

Dbamy o to, aby oferowane w naszym sklepie produkty były najwyższej jakości. Suplementy nie zawierają zbędnych chemicznych składników takich jak sztuczne wypełniacze, substancje przeciwzbrylające czy niepotrzebne barwniki. Kapsułki wykonane są z pozyskiwanego w procesie fermentacji pullulanu, który jest wegańskim surowcem. Co więcej, nawet pojemniki na kapsułki wykonane są z wykorzystaniem surowców roślinnych. Suplementy diety z naszej oferty odpowiadają zasadom clean label, są naturalne i bezpieczne przy zachowaniu dawkowania zgodnie z dołączonymi wskazaniami.

Wygodne kapsułki czy prosty w dozowaniu proszek?

Produkty w naszej ofercie suplementów diety mają zróżnicowaną postać. Wegańskie kapsułki czy tabletki pozwalają na szybkie przyjmowanie suplementu bez konieczności dawkowania. Zapoznaj się z informacjami na opakowaniu, jak dawkować produkt, aby jego przyswajalność była optymalna dla organizmu. Proszek stanowi łatwe w dozowaniu źródło poszczególnych witamin i minerałów. W niewielkim opakowaniu mieści się nawet 60-90 porcji wysokowartościowego produktu. Dołączona do kartonika miarka ułatwia aplikację. W zależności od surowca proszek może służyć jako dodatek do napojów czy potraw w codziennej diecie.